Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY OS III. Třídy skupiny B - muži

Neděle 11. 10. 2020 v 15:00 hodin

10. kolo TJ Vážany n. L. - SK Rašovice 4:3 (3:0)

Branky: 7. 34. Kypr, 39. Dittrich D., 62. Piše - 69. 79. Raušer, 90. Šichtař

Rozhodčí: Petr Chomoucký

Diváků: 0

ČK: 87. minuta Kypr Vladimír

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Marek, Hloužek, Smejsík, Buchta, Vargic, Tůma M., Kypr, Fuksa, Robeš, Piše

Trenér: Májek Radek

SK Rašovice: Kollár, Kučera, Sekera, Holásek, Hudeček, Kosař, Raušer, Šichtař, Cenek, Kovařík, Karlík

Trenér: Rozkopal František

Střídaní: 23. Marek - Dittrich, 75. Piše - Hofírek

               46. Hortvík - Cenek, 83. Kosař - Hudec

 

 



Neděle 4. 10. 2020 v 15:00 hodin

9. kolo TJ Kroužek - TJ Vážany n. L. 3:3 (2:2)

Branky: 9. Přecechtěl, 35. Rusnák, 50. Nohel - 20. 36. Piše, 88. Hofírek

Rozhodčí: Rek Lubomír

Diváků: 40

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Marek, Hofman, Smejsík, Buchta, Vargic, Tůma M., Kypr, Fuksa, Robeš, Piše

Trenér: Májek Radek

TJ Kroužek: Vintr M., Vintr T., Pospíšil, Nohel L., Kuba, Meitner, Hornoch, Hrazdíra, Rusnák, Přecechtěl, Cupák

Trenér: Vintr František

Střídaní: 18. Marek - Dittrich D., 46. Hloužek - Smejsík, 75. Hofman - Hofírek

               46. Hrazdíra - Divácký, 62. Cupák - Pekárek

 

 



Neděle 27. 9. 2020 v 15:30 hodin

8. kolo TJ Vážany n. L. - TJ Zbýšov 2:4 (2:2)

Branky: 25. Fuksa, 44. Robeš - 35., 36., 65., 70. Chaloupka

Rozhodčí: Ploc Petr

Diváků: 49

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Marek, Buchta, Vargic, Pokorný, Tůma M., Kypr, Bílek, Piše, Fuksa, Robeš

Trenér: Májek Radek

TJ Zbýšov: Lačňák, Chaloupka, Matoušek, Krošlák, Lindner P., Kozlík, Lindner M., Kašpar, Škrla, Koukola, Žalkovský

Trenér: Bednařík František

Střídaní: 46. Bílek - Čáp, 65. Piše - Dittrich D., 76. Marek - Hofman

               7. Lačňák - Popelák

 

 



Neděle 20. 9. 2020 v 10:30 hodin

7. kolo TJ Sokol Kobeřice"B"  - TJ Vážany n. L. 6:4 (3:1)

Branky: 10., 37. Karásek, 33., 58. Kadlec, 62. Florian, 90. Ondráček - 43., 83. Robeš, 67., 88. Kypr

Rozhodčí: RekLubomír - Pokorný Petr - Ondráček Jaromír

Diváků: 60

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Buchta, Vargic, Pokorný, Tůma M., Kypr, Čáp, Hofman, Dittrich, Fuksa, Robeš

Trenér: Májek Radek

TJ Sokol Kobeřice"B": Přerovský, Doležel, Kadlec, Urban, Svoboda J., Karásek, Redl, Ondráček R., Tachtadžis, Svoboda V., Jiráček

Trenér: Kočovský Miroslav

Střídaní: 22. Jiráček - Ondráček J., 46. Svoboda V. - Rozbořil, 65. Karásek - Slabotinský

 

 



Neděle 13. 9. 2020 v 16:00 hodin

6. kolo TJ Vážany n. L. - SK Křenovice "B"  3:2 (1:1)

Branky: 31. 73. 79. Piše Pavel - 29. Ohlídal Lukáš, 82. Dřínovský Robert

Rozhodčí:Svoboda Libor

Diváků: 60

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Spáčil, Smejsík, Buchta, Vargic, Pokorný, Tůma M., Bílek M., Kypr, Piše, Čáp

Trenér: Májek Radek

Křenovice "B": Procházka, Doležal, Kolesnáč, Dřínovský, Horáček, Kovač, Ledvina, Hausner, Gzela, Slezák, Obhlídal

Trenér: Šmerda Martin

Střídaní: 69. Bílek M. - Dittrich D., 73. Smejsík - Hofman

               46. Kolesnáč - Říha, 46. Slezák - Drápal, 60. Hausner - Večeřa

 

 



Neděle 6. 9. 2020 v 15:30 hodin

5. kolo TJ Lovčičky - TJ Vážany n. L. 5:0 (4:0)

Branky: 20., 24. Voráč, 28., 42. Faistl, 87. Máchal

Rozhodčí: Chomoucký Petr

Diváků: 60

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Spáčil, Marek, Smejsík, Buchta, Vargic, Pokorný, Tůma M., Bílek M., Robeš, Kypr, Piše

Trenér: Májek Radek

TJ Lovčičky: Koukal, Uher, Máchal, Letovanec, Hájek, Gruml, Kraut L., Borovička, Kraut D., Voráč, Faistl

Trenér: Marek Stanislav

Střídaní: 26. Marek - Hofman, 46. Bílek M. - Dittrich M.. 56. Piše - Dittrich D.

               23. Kraut L. - Horalík, 65. Voráč - Muselík

 

 



Neděle 30. 8. 2020 v 16:30 hodin

4. kolo TJ Vážany n. L. - TJ Heršpice 1:2 (1:1)

Branky: 21. Robeš, 16. Solčanský - 72. Anovčin

Rozhodčí: Junger Erik

Diváků: 80

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Marek, Smejsík, Buchta, Vargic, Pokorný, Tůma M., Bílek M., Kypr, Robeš, Audy

Trenér: Májek Radek

TJ Heršpice: Palásek, Hromada, Sočanský, Sigmund, Dočekal, Severa, Řihák, Linhart, Bureš, Vacenovský, Anovčin

Trenér: Petz Lukáš

Střídaní: 46. Smejsík - Hofman, 58. Audy - Hofírek, 61. Kypr - Ditrich D.

               52.Severa - Knésl, 68. Hromada - Ševčík

ČK: 23.minuta Beneš, 85.minuta Audy

 

 



Sobota 22. 8. 2020 v 16:30 hodin

3. kolo TJ Vážany n. L. - TJ Habrovany 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Burian Miloslav

Diváků: 80

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Audy R., Tůma M., Buchta, Smejsík, Kypr, Pokorný, Piše, Bílek M., Vargic, Robeš

Trenér: Májek Radek

TJ Habrovany: Daněk, Baláž, Vlach, Kopáč, Pořízek L., Pořízek M., Zima, Přibyl M., Přibyl M., Nováček, Chelík

Trenér:

Střídaní: 46. Smejsík - Hofman, 65. Piše - Hofírek, 75. Bílek M. - Spáčil

               46. Přibyl M. - Dobeš, 62. Chelík - Luska

 

 



Sobota 15. 8. 2020 v 16:30 hodin

2. kolo SK Bošovice - TJ Vážany n. L.  1:1 (0:1)

Branky: 49. Karel Urban - 7. Roman Audy

Rozhodčí: Tomáš Michal, Jan Smutný, Martin Stanček

Diváků: 50

Sestavy:

TJ Vážany n/Lit.: Beneš, Audy R., Tůma M., Buchta, Marek, Smejsík, Fuksa, Kypr, Pokorný, Piše (80. Hofírek), Bílek M. (Hloužek)

Trenér: Májek Radek

SK Bošovice: Pávek, Salajka, Procházka, Lizna, Šebesta, Bohdálek, Urban, Haška, Skulínek, Haman, Filla (78. Mesároš)

Trenér: Mesároš Radovan

ČK: 35. minuta Haška Marcel - 35. minuta Fuksa Martin